
2011. január 13., csütörtök
2011. január 7., péntek
2011. január 2., vasárnap
2010. december 27., hétfő
2010. december 20., hétfő
2010. december 19., vasárnap
A várakozás jegyében


Elnézést kérek a blogos lányoktól ,hogy nem tudok mindenhol bejegyzést hagyni ,de a sok csodás dolgot amiket készítettetek az elmúlt másfél hónapban azért megnézegetem és csak ámulok a sok sok szép ékszer láttán.
Én is fűztem azért pár dolgot lassan majd ezek is felkerülnek .
Pár "művem" a karácsony jegyében !
Pár "művem" a karácsony jegyében !
Címkék:
karkötők,
láncok szettek,
teklagyöngy
Életjel





Sokáig nem jelentkeztem ,de most megmutatom a klubunk 2 éves évfordulóját és az idei utolsó össze jövetelünk képeit. Most csak 7-en ültük körbe az asztalt , de a hangulat így is nagyon jóra sikeredett .
Az igazoltan távolmaradóknak gyors gyógyulást kívánunk , az általam készített ajándékot pedig utólag megkapjátok. / Fenti kép - karácsonyfa díszek /
2010. november 6., szombat
2010. november 4., csütörtök
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)







































