2011. január 13., csütörtök

Ukrán leveles változat









Ukrán leveles változat.Cseh kása bronz, rézközepű áttetsző és csiszolt bronz felhasználásával készült,de mostanság nem vagyok a fotózásban nagyon jó, soha nem sikerül az eredeti színeit visszaadni a fotón !

2011. január 7., péntek

Seherezádé bogyók












Két újabb "fél Seherezádés" szett készült , most bogyós lánccal . A színeket nem igazán adja vissza a fotó.



2011. január 2., vasárnap

Elmaradások












Kívánom a rózsaszín malacka ,hozzon mindenkinek szerencsét az új évben !
Az év végi "gyors" megrendelések , teklás szett és "kígyók" !

2010. december 31., péntek

B.U.É.K


Mindenkinek boldog és sikerekben gazdag 2011. évet kívánok !

2010. december 27., hétfő

Ajándék minta






















Az én ünnepi ajándékom minden látogatónak , remélem elnyeri tetszéseteket !


Egyszerre több szín is készült ,csak a fotók nem sikerültek tökéletesre , de már nincs lehetőségem pótolni őket, mert el is keltek az ünnepekben .

2010. december 24., péntek

Karácsony

MSN nevek

Minden kedves látogatómnak boldog ünnepeket kívánok !

2010. december 20., hétfő

Keresztbefűzött ünnepi hangulatban













Ez egy fekete és áttetsző lila változat az összekötő ezüst szemekkel , igazi ünnepi színek !!



Az ünnepek előtt készült még pár áttetsző gömb és "tojásdad" forma a Karácsonyfára így az angyalkák és hó emberek nem lesznek majd egyedül !

2010. december 19., vasárnap

A várakozás jegyében







Elnézést kérek a blogos lányoktól ,hogy nem tudok mindenhol bejegyzést hagyni ,de a sok csodás dolgot amiket készítettetek az elmúlt másfél hónapban azért megnézegetem és csak ámulok a sok sok szép ékszer láttán.
Én is fűztem azért pár dolgot lassan majd ezek is felkerülnek .
Pár "művem" a karácsony jegyében !


Életjel













Sokáig nem jelentkeztem ,de most megmutatom a klubunk 2 éves évfordulóját és az idei utolsó össze jövetelünk képeit. Most csak 7-en ültük körbe az asztalt , de a hangulat így is nagyon jóra sikeredett .

Az igazoltan távolmaradóknak gyors gyógyulást kívánunk , az általam készített ajándékot pedig utólag megkapjátok. / Fenti kép - karácsonyfa díszek /

2010. november 6., szombat

Rojtos





Még egy Sárközi , egy Zengővárkonyi rojtos !

2010. november 4., csütörtök

Karácsonyi előzetes







Már a karácsonyra készülődni csodás napsütésben, kb 20 fokos melegben ?!Hihetetlen , de igaz !